2004 m.

Leonardo da Vinči programos mobilumo projektas

Nr. LT/04/PL/1/0768 „Metalo apdirbimo ir suvirinimo specialybės moksleivių profesinių kompetencijų ir įgūdžių tobulinimas, prisitaikant prie ES standartų“

Projekto tikslas – suvirintojo specialybės moksleivių profesinių įgūdžių ir kompetencijų tobulinimas, siekiant  jų profesinio lankstumo ir mobilumo.

Koordinatorius: Kėdainių profesinio rengimo centras

Partneriai: Kauno statybininkų rengimo centras, Panevėžio profesinio rengimo centras, Alytaus profesinio rengimo centras

Priimančios organizacijos: CJD Ilmenau profesinio mokymo centras (Vokietija)

Biudžetas: 20 621 EUR

Vykdymo eiga.

Mobilumo projekte dalyvaus Lietuvos profesinio mokymo įstaigų, kuriose yra rengiama suvirintojo specialybė, pirminio profesinio lygmens moksleiviai. Projektas apjungs Lietuvos ir Vokietijos mokymo ir verslo įmonių atstovus, skatins aktyvų bei lygiavertį bendradarbiavimą rengiant kvalifikuotus suvirintojus.

Projekto dalyviai - pirminio profesinio lygmens moksleiviai  yra įgiję pradinius metalo apdirbimo ir suvirinimo srities teorines žinias ir praktinius įgūdžius, tačiau jiems trūksta šių sričių europinės patirties. Projekto veiklų metu moksleivių įgytos profesines kompetencijos ir įgūdžiai, specifinės vokiečių kalbos terminijos suvirinimo srityje žinios, socialiniai gebėjimai sudarytų didesnes galimybes prisitaikyti prie darbo rinkos poreikių ir pokyčių, padidėtų jų įsidarbinimo galimybės.

Projektas bus įgyvendinamas Vokietijos CJD Ilmenau mokymo centre ir verslo įmonėse.Taip pat projekte dalyvaus ir kitų tipų partneriai – Pietų Tiūringijos industrijos ir  amatų rūmai, Europos biuras, TUV Tiūringijos įstaiga.

Leonardo da Vinči programos mobilumo projektas (partneriai)

Nr.LT/04/PL/1/0644 „Naujų kompiuterinės diagnostikos sistemų automobilių varikliams įsisavinimas“

Projekto tikslas – padėti moksleiviams įsisavinti naujas (BOSCH) kompiuterines diagnostikos sistemas automobilių varikliams.

Koordinatorius:Kauno statybininkų rengimo centras

Partneriai: Kėdainių profesinio rengimo centras, Vilkijos žemės ūkio mokykla

Priimančios organizacijos: Staatliche Gewerbeschule Kraftfahrzeugtechnik (Vokietija); Ksm Bosch Vertragshändler (Vokietija); The Northern Savo Vocational College (Suomija);Kuopion Autokauppa Oy (Suomija);

Vykdymo eiga.

• Suteikti galimybę moksleiviams išmokti naudotis naujausių technologijų kompiuterinėmis diagnostikos sistemomis automobilių varikliams;
  • Tobulinti automechanikų specialybės moksleivių profesinius, užsienio kalbos ir informacinių technologijų įgūdžius;
  • Padėti mokyklų absolventams integruotis į Europos Sąjungos darbo rinką;
  • Supažindinti moksleivius su kitų šalių kultūromis ir tradicijomis.

Comenius 1.1 mokyklinis projektas Nr. 04-LT-C1-SP-P-014/1 „Euro kalendorius“ Projekto tikslai:

• Sudaryti Europos oficialių, tradicinių, asmeninių švenčių, mokyklos įvykių kalendorių.
  • Apgalvoti savo šalies švenčių tradicijas ir jų pristatymą kitiems projekto dalyviams. Tai     padėtų mokiniams plėsti bei gilinti kultūrines, estetines žinias.
  • Domėtis bei stengtis suprasti ES šalių kultūrą ir gyvenimo būdą.
  • Tobulinti anglų k. ir  kitų Europos šalių kalbų žinias ir įgūdžius.
  • Tobulinti bendravimo, IKT integracijos ir naudojimosi žinias.
  • Suprasti Europos šalių skirtumus.
  • Sužinoti daugiau apie ES regionus.

Projekto koordinatorius - Technicum Noord-Antwerpen, Belgija

Projekto partneriai:

• Stredna priemyselna skola Jozefa Murgasa , Slovakija
  • Zespol Szkol Ponadgimnazjalnych Nr 6, Lenkija
  • Istituto Tecnico Commerciale Statale “C. Rosa”, Italija
  • Kėdainių profesinio rengimo centras, Lietuva

Projekto rezultatai:

• Atspausdintas ir iliustruotas kalendorius (Rugsėjis-Rugpjūtis) su projekto partnerių šalių šventėmis (oficialiomis, tradicinėmis, mokyklinėmis, asmeninėmis).
  • Sukurtas ir pateiktas Internetinis puslapis su švenčių kalendoriumi ir nuorodomis, kaip patekti į specializuotus puslapius.
  • Pristatytas šventinių dekoracijų, nuotraukų ar paveiksliukų (piešinių) rinkinys, albumas.

Projekto biudžetas: 4692 eurai

• Domėtis bei stengtis suprasti ES šalių kultūrą ir gyvenimo būdą.
  • Tobulinti anglų k. ir  kitų Europos šalių kalbų žinias ir įgūdžius.
  • Tobulinti bendravimo, IKT integracijos ir naudojimosi žinias.
  • Suprasti Europos šalių skirtumus.
  • Sužinoti daugiau apie ES regionus.

Projekto koordinatorius - Technicum Noord-Antwerpen, Belgija

Projekto partneriai:

• Stredna priemyselna skola Jozefa Murgasa , Slovakija
  • Zespol Szkol Ponadgimnazjalnych Nr 6, Lenkija
  • Istituto Tecnico Commerciale Statale “C. Rosa”, Italija
  • Kėdainių profesinio rengimo centras, Lietuva

Projekto rezultatai:

Projekto biudžetas: 4692 eurai

Comenius kvalifikacijos tobulinimas mokytojams ir kitam pedagoginiam personalui

Kursai  EUROPEAN PROJECT MANAGEMENT - A SURVIVAL COURSE FOR PROJECT CO-ORDINATORS, 2004-11-06-2004-11-12, Jungtinė karalytė, Hull

Dalyvis – projektų vadovė Vilija Bakutytė.

Projekto biudžetas: 1661 eurai

Comenius mokyklų partnerystės

Parengiamas vizitas į kontaktinį seminarą „Quality through languages in Vocational education and training„pagal pateiktą paraišką Nr.04-LT-C1-PV-026Stockholm, Švedija.

Dalyvis –anglų kalbos mokytoja Aurima Bajorūnienė.

Projekto biudžetas: 950 eurai

Paskutinį kartą redaguota: 2019-11-12 08:13