Adrenalinas liejosi per kraštus

2019 12 17

Gruodžio 15 d. Kėdainių LEZ teritorijoje vyko kalėdinės greituminio slalomo varžybos, kurias organizavo Kauno autoklubas „Antilagas“ ir Kėdainių profesinio rengimo centras. Varžybose dalyvavo Kauno apskrities VPK Kėdainių r. policijos komisariato atstovai su viršininku Alvydu Vaina priešakyje, svečių komanda, kuriai atstovavo ir Kėdainių r. savivaldybės meras Valentinas Tamulis, Kėdainių profesinio rengimo centro automobilių sporto būrelio nariai Mantas Užkuraitis, Povilas Pakštys,  Saidas Stankevičius, būrelio vadovai Rimvydas Pagirskas ir Kęstutis Grigaitis.
Varžybas sudarė 3 važiavimai, kurie mūsų centro jauniesiems automobilistams buvo tikras išbandymas ir nerealus greičio pojūtis. Galime tik didžiuotis, kad pirmosios tokios varžybos mūsų komandai pavyko- iškovota II vieta. Autoklubo „Antilagas“ įsteigta taurė ir I vieta atiteko Kėdainių r. policijos komisariato komandai. Visiems varžybų prizininkams įteiktos taurės, diplomai, atminimo medaliai.
Dėkojame autoklubui „Antilagas“ už sudarytą galimybę greituminio slalomo varžybose rungtis  paruoštais važiavimui sportiniais automobiliais.
Sveikiname centro automobilių sporto būrelio vaikinus už sėkmingą startą ir gražų laimėjimą.
Kęstutis Grigaitis, centro automobilių sporto būrelio vadovas