Automobilių mechaniko profesijos mokinių stažuotė Maltoje

2021 08 31

Įgyvendindami programos ,,Erasmus+" 2020 m. projektą ,,Tarptautinė patirtis - profesinio mokymo kokybės užtikrinimas" Kėdainių profesinio rengimo centro AM19-3 grupės  mokiniai atlieka keturių savaičių stažuotę Maltoje Future Focus Ltd. organizacijoje. Šeši būsimieji automobilių mechaniko profesijos mokiniai gilina profesines žinias „Ryan‘s automechanics“, „Tewmi automechanics garage“ ir „Tony‘s VRT“ automobilių priežiūros ir remonto įmonėse: kartu su jiems paskirtais praktikos vadovais atlieka automobilių diagnostikos, techninės priežiūros, tepalų keitimo ir kitus darbus, tobulina praktinius įgūdžius.

Laisvalaikiu priimančioji organizacija suorganizavo išvyką į Gozo salą, kurioje stažuotės dalyviai aplankė Viktorijos miestą su nuostabia baroko architektūra, Xlendi kaimelį, Ramla paplūdimį bei išsimaudė šiltoje Viduržemio jūroje.

Tikimės, kad mokiniai stažuotės užsienyje metu ne tik pagilins automobilių mechanikui reikalingus profesinius įgūdžius, bet ir susipažins su „muziejaus po atviru dangumi“ vadinamos Maltos respublikos miestais, salomis bei tradiciniu maistu.

Žilvinas Kapočius, geografijos mokytojas