Dar viena Kultūros paso koncepcijos paslaugų edukacinė išvyka

2019 11 20

Kėdainių profesinio rengimo centro gimnazijos klasių mokiniai aktyviai renkasi Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Kultūros paso siūlomų paslaugų rinkinio renginius. Tik prieš kelias dienas III gimnazijos klasės būsimieji logistai buvo sužavėti edukaciniu renginiu ,,Lemtinga barono Brendto Kersenbrocko kelionė” po Rokiškio rajoną. Kelionė prasidėjo Rokiškyje, atrandant Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios lobius. Vėliau kelionė persikėlė į Ilzenbergo dvarą, kuris yra Rokiškio rajone prie Latvijos sienos, tarp Ilgio ir Apvalaso ežerų. Po apžvalginės ekskursijos po dvaro teritoriją, naudodamiesi savo mobiliaisiais įrenginiais ir programėlėmis, skaitančiomis QR kodus, mokiniai atliko užduotis. Pažintį su Rokiškio kraštu baigė Rokiškio krašto muziejuje, kur susipažino su unikalia Rokiškio krašto kultūra ir istorija.  Taip pat aplankė parodą ,,Vaikiška mada IX-XX a.” iš Aleksandro Vasiljevo fondo kolekcijos, parodą ,,Arbata, kava ir ne tik…” iš Lietuvos kultūros paveldo kolekcijos  ir lakunkėlių (indų švęstam vandeniui) parodą ,,Mūsų protėvių tikėjimas”.
Dalia Sapronienė, L19-3 grupės vadovė