Darbo stebėjimo vizitas Lenkijos profesinio mokymo įstaigose

2022 11 10

Mokinių rudens atostogų metu  Kėdainių profesinio rengimo centro maisto sektoriaus profesijos mokytojai ir projektų vadovė dalyvavo  programos ,,Erasmus+“ darbo stebėjimo vizite Lenkijoje, Perfect Project Sp. organizacijoje.

Dviejų dienų darbo stebėjimo vizitas buvo įdomus ir naudingas. Lankėmės Balstogės gastronomijos ir Rudkos žemės ūkio mokyklose, Palenkės vaivadijos maitinimo įmonėse. Susipažinome su Lenkijos švietimo sistema, profesinio  mokymo organizavimu mokyklose ir verslo įmonėse, stebėjome virėjų, konditerių, padavėjų profesijų praktinio mokymo ir technologijų pamokas, susipažinome su praktinio mokymo infrastruktūra. Vizito metu su mokyklų vadovais ir kolegomis aptarėme tolimesnes bendravimo ir bendradarbiavimo galimybes, pasidalinome projektine patirtimi.

Stebėdami profesijos mokytojų darbą kitoje šalyje įgyjame naujos patirties,  gimsta naujos idėjos, kurias pritaikysime savo praktinėje veikloje.

Ingrida Šlikienė, profesijos mokytoja