Darbo stebėjimo vizitas Turkijoje- naujos kulinarinės patirtys

2019 12 09

Pagal Erasmus+ programos mobilumo projekto „Tarptautinė patirtis - profesinio mokymo kokybės užtikrinimas“ įgyvendinimo veiklas Kėdainių profesinio rengimo centro profesijos mokytojai Darius Biriukas, Žydronė Noreikienė ir Audronė Alminienė lankėsi Turkijos Izmiro mieste.
Gyvenome Izmiro turizmo mokyklos mokomajame viešbutyje ir turėjome galimybę aplankyti praktinio mokymo klases, stebėti praktinio mokymo pamoką, kartu su moksleiviais gaminti pietus viešbučio gyventojams. Išvykos metu  aplankėme vyninę, kurioje susipažinome su gamybos technologijomis, „TUBORGO“ alaus daryklą. Taip pat vykome į vieną aukščiausių ir didžiausių Izmiro mieste Hiltono viešbutį, kuriame susipažinome su viešbučio darbo organizavimu, aplankėme restoranus, pokylių sales ir virtuves.
Paskutinę išvykos dieną vykome į pažintinę kultūrinę ekskursiją, kurios metu aplankėme Šv.  Mergelės Marijos namelį, vieną didžiausių muziejų po atviru dangumi, Efeso miestą. Nuvykome į autentišką  senovinį graikų-turkų Sirinčiaus miestelį, kuris iki šiol alsuoja senovės tradicijomis.
Audronė Alminienė, profesijos mokytoja