Diplomų įteikimo šventė 2021

2021 06 30

Birželio 30 d. Kėdainių profesinio rengimo centre buvo įteikti profesinio mokymo diplomai XX laidos absolventams. Atsižvelgę į karantino laikotarpio rekomendacijas pakoregavome šventės organizavimą- absolventams diplomai buvo įteikti pagal nustatytą grafiką centro aktų salėje.

Diplomų įteikimo šventėje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo nario Tomo Bičiūno padėjėja Vaida Krasauskienė ir Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narė Indrė Fiodorova.  Absolventus sveikino Kėdainių profesinio rengimo centro direktorius, linkėdamas kiekvienam nesustoti savo profesiniame kelyje, siekti profesinės karjeros.

Profesinio mokymo diplomai įteikti 103 centro absolventams: apskaitininkams, apdailininkams (statybininkams), automobilių mechanikams, virėjams, ekspeditoriams, padavėjams barmenams,  higieninės kosmetikos kosmetikams, suvirintojams.10 mokinių buvo įteikti diplomai su pagyrimu: AK20-T grupės apskaitininkėms Enrikai Bakei, Ingridai Čičikinienei, Deimantei Dabulskienei, Rasmai Daliai Mikalauskaitei, Agnei Šulienei, AK20-4 grupės absolventei Kristinai Žvikaitei, L20-4 grupės ekspeditorei Agnei Button, HK19-4 grupės kosmetikėms Ingai Kriščienei, Rūtai Pranaitytei ir SV18-3 grupės suvirintojui  Deividui Kudvinui. Seimo nario padėjėja  Vaida Krasauskienė šiems absolventams įteikė specialias dovanas nuo Seimo nario Tomo Bičiūno.

Šventės metu buvo apdovanoti ir profesijos mokytojai Rita Jucienė bei Vilius Čerkauskas už aukštus mokinių pasiekimus nacionaliniuose profesinio meistriškumo konkursuose. Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narė Indrė Fiodorova įteikė mokytojams padėkas ir dovanas Seimo nario Viktoro Fiodorovo vardu.

Linkime absolventams sėkmingos naujos pradžios!

Lina Karpienė ir Liudmila Kolojanskienė, neformaliojo švietimo organizatorės