Dovana nugalėtojams - bilietai į kino filmą

2023 01 16

Pagal programos „Erasmus+” mažos apimties partnerystės bendrojo ugdymo sektoriaus projekto „Ekologinė mokykla“ (Eco Shool) veiklas gruodžio mėn. Kėdainių profesinio rengimo centre vyko  akcija - konkursas „Kalėdų eko langas“. Konkurso nugalėtoja, SV22-3 grupė, už veiklas puošiant Centro erdves, kuriant dekoracijas iš antrinių žaliavų buvo apdovanota bilietais į kiną.

Sausio 12 dieną grupės mokiniai kino teatre ,,Apollo kinas“ (Panevėžys) žiūrėjo kino filmą ,,Įsikūnijimas 2“ („Avatar 2“), kuris šiuo metu yra vienas populiariausių pasaulyje. Režisieriaus J. Camerono kurtame filme veiksmas vyksta tolimoje Pandoros fantastinėje planetoje, bet stebint galima aptikti kolonijinę Amerikos praeitį ir pasisakymą žmogaus sukeltos klimato krizės tema. Veiksmo filmas kupinas vaizdo efektų,  technologinių naujovių, kvapą gniaužiančių gamtos scenų. Filmas mokiniams labai patiko, grįžtant buvo emocingai aptartas. Kartu mokomės pirmus metus, todėl laikas, praleistas drauge, dar labiau subūrė grupę.

Alma Valonienė, SV22-3 grupės vadovė