Erasmus+ programos projekto „Modeliuojame ateitį“ koordinatorių susitikimas Vengrijoje

2019 11 29

Kėdainių profesinio rengimo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Olga Zaborskienė ir anglų kalbos mokytoja Živilė Matukienė lapkričio 20-23 d.  Budapešte  (Vengrija) dalyvavo  pirmame   Erasmus+ programos tarptautinio projekto „Modeliuojame ateitį“ koordinatorių susitikime. Susitikimo metu projekto koordinatoriai iš Kroatijos, Turkijos, Portugalijos, Vengrijos ir Lietuvos aptarė  tolimesnius projekto žingsnius bei veiklas, užtikrinsiančias kokybišką ir rezultatyvią projekto eigą. Taip pat buvo suderintas kitų mobilumo vizitų grafikas, aptartas planas siekiant projekto rezultatų bei kiekvieno projekto dalyvio atsakomybės.
Šis susitikimas buvo puiki galimybė susipažinti su vienais iš partnerių, Bánki Donát Közlekedésgépészeti Szakközép és Szakiskola, Budapeštas (Vengrija),  profesinės mokyklos projekto grupės nariais, mokytojais bei mokiniais, apžiūrėti jų mokyklą.
Projekto įgyvendinimo laikotarpiu yra suplanuoti 8 mokinių ir  13 mokytojų mobilumai, kurių metu dalyviai aplankys partnerių mokyklas bei daugiau sužinos apie robotiką, 3D lazerių bei  dronų  naudojimą ir pritaikymą ugdymo procese.
Živilė Matukienė, anglų kalbos mokytoja, projekto koordinatorė