Kūrybinės dirbtuvės- viktorina „Nieko širdingesnio ir dvasingesnio už kalbą tauta neturi“

2020 03 03

Vasario 27 d. Kauno technikos profesinio mokymo centre vyko Lietuvos Respublikos profesinio mokymo įstaigų mokinių lietuvių kalbos viktorina „Nieko širdingesnio ir dvasingesnio už kalbą tauta neturi“, skirta Lietuvių kalbos dienoms.
Viktorinoje dalyvavo 15 komandų iš visos Lietuvos. Kėdainių profesinio rengimo centrui atstovavo  B18-3 grupės mokinės Eglė Abromavičiūtė, Vika Bagdonaitė, Vesta Jagminaitė, Viktorija Kelpšaitė ir Augustė Vareikaitė. Merginos šauniai gynė centro garbę, nors iki prizinės vietos ir pritrūko šiek tiek sėkmės.
Pasibaigus viktorinai, mokytojams vyko seminaras „Pozityvios komunikacijos įtaka mokinių pasiekimams“, o mokiniams – kūrybinės dirbtuvės „Spaudos draudimo laikotarpis, tautinės savimonės formavimas“.

Birutė Konstanblackaitė-Baltrūnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja