Maisto pramonės darbuotojo profesijos mokinių stažuotė viešbutyje „Belcekiz Beach Club Hotel“ Turkijoje

2021 09 13

Kėdainių profesinio rengimo centro maisto pramonės darbuotojo profesinio mokymo programos M20-3 grupės mokinės Savina Katerina Brigytė ir Evelina Markevičiūtė naujus mokslo metus  pradėjo ne tradiciškai mokyklos suole, o viešbučio „Belcekiz Beach Club Hotel“ virtuvėje. Mokinės dalyvauja  programos „Erasmus+“ mobilumo projekto „Tarptautinė patirtis - profesinio mokymo kokybės užtikrinimas“ penkių savaičių trukmės stažuotėje ir patobulins profesinio mokymo modulio „Kulinarijos gaminių gamyba” praktinius įgūdžius.

Stažuotės Turkijoje metu mokinės  kartu su virtuvės šefais mokosi paruošti ir apdoroti kulinarijos gaminių žaliavas bei gaminti įvairius kulinarijos gaminius. Stažuotės dalyvėms bus naudinga ne tik įgyti naujų praktinių įgūdžių, bet kartu ir susipažinti su kitos šalies maitinimo įmonės darbo kultūra, įgyti komandinio darbo patirties.

Laisvu laiku mokinės aplankė Fetijos miestą, grožėjosi nuostabiais Pataros ir Kaputas paplūdimiais, kalnais, salomis, žavėjosi Kas miesto senamiesčiu.

Vilija Bakutytė, projektų vadovė