Meistriškumą demonstravo būsimieji virėjai

2021 05 21

Kiekvienas konkursas – tai ne tik išbandymas mokiniui, bet ir galimybė profesijos mokytojui įsitikinti, kad pasirinktas teisingas kelias: žinių, kūrybos, profesionalumo ir bendradarbiavimo.
Gegužės 20 d. Kėdainių profesinio rengimo centre vyko mokyklinis profesinio meistriškumo konkursas „Virėjas 2021“, kuriame dalyvavo V20-7 grupės mokiniai. Konkurso dalyviai puikiai susitvarkė su užduotimi- iškepė lietinius blynelius su įdaru, sulankstė pagal pasirinktą būdą, papuošė ir pateikė vertinimo komisijai.  Konkurso nugalėtoja tapo Viktorija Leškutė, II vieta atiteko Miglei Gudaitytei, III vietą užėmė Jonas Lenickas. Profesinio mokymo skyriaus vedėja Danutė Petreikienė prizininkams įteikė centro diplomus ir asmenines dovanėles.
Centre rengiami profesinio meistriškumo konkursai suteikia mokiniams pasitikėjimo, motyvacijos, tobulinami praktiniai įgūdžiai, ugdomas kūrybiškumas, savarankiškumas.

Audronė Alminienė, profesijos mokytoja
Ingrida Šlikienė, profesijos mokytoja