MEPA projektas tęsiasi ir karantino metu

2021 03 02

Programa „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA) Lietuvoje įgyvendinama jau ketvirtus metus. Jos tikslas – ugdyti jaunuosius europiečius, pristatyti Europos Sąjungos poveikį ir naudą įvairioms gyvenimo sritims bei skatinti jaunus žmones būti aktyviais savo šalies ir Europos Sąjungos piliečiais. Kėdainų profesinio rengimo centras projekte dalyvauja nuo 2019 metų. Už praėjusių metų veiklą centrui buvo suteiktas ,,Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės” vardas. Karantino metu visi programos renginiai  persikėlė į virtualią erdvę. Siekdami  supažindinti mokinius su projekto tikslais ir daugiau mokinių įtraukti į projekto veiklą, mokytojai Lionė Šilagalytė ir Žilvinas Kapočius padedami mokinių, kurie jau praeitais metais įsitraukė į projektą, virtualioje erdvėje surengė projekto pristatymą pirmų ir antrų gimnazijos klasių mokiniams. Mokiniai sužinojo apie buvusias ir planuojamas projekto veiklas, Europos Parlamento darbo ypatybes, savo žiniomis galėjo pasivaržyti per ,,Kahoot!” programėlę vykusiame protų mūšyje. Geriausiai į klausimus atsakinėti sekėsi IIB gimnazijos klasės mokinei Dovilei Navickaitei. Sveikiname nugalėtoją.

Žilvinas Kapočius ir  Lionė Šilagalytė, MEPA vyresnieji ambasadoriai