MEPA projekto renginys ,,Europos Sąjungos vertybės”

2021 03 22

Kovo18 d. Kėdainių profesinio rengimo centro specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems virėjo specialybės mokiniams vyko paskaita – diskusija ,,Europos Sąjungos vertybės”. Tai viena iš projekto MEPA (Mokyklos- Europos Parlamento ambasadorės) krypčių- supažindinti kuo daugiau mokinių su Europos Parlamento veikla, jo propaguojamomis idėjomis. Renginį vedė istorijos mokytoja Lionė Šilagalytė. Mokiniai sužinojo, kokios yra Europos Sąjungos vertybės, kaip ES jas užtikrina praktiškai. Kiekvienas žmogus turėtų būti laisvas, lygus su visais, gyventi demokratijos sąlygomis, paisyti teisinės valstybės principo, gerbti žmogaus orumą ir žmogaus teises, būti tolerantiškas ir solidarus. Kiekvienai vertybei mokiniams buvo skirta sugalvoti pavyzdžių iš gyvenimo ir asmeninės patirties. Geriausiai sekėsi V20-7 grupės mokiniui Laurynui Pečiuliui. Jam  įteikta asmeninė dovanėlė.

Lionė Šilagalytė, MEPA projekto vyresnioji ambasadorė