Mokinių dėmesiui!

2022 09 07

Mokinių dėmesiui!

Kviečiame dalyvauti programos „Erasmus+“ mobilumo projekto dalyvių atrankos konkurse ir įgyti tarptautinės praktikos! 2021 m. mobilumo projekto trumpalaikė stažuotė (3 sav. trukmė) planuojama Vokietijoje, priimančioje organizacijoje “Erasmus Partner, Inh. Wouter Groet organizacijoje.

Atrankoje gali dalyvauti Automobilių mechaniko ( AM21-3, AM20-3) modulinių profesinio mokymo programų mokiniai. Planuojama stažuotės data - 2022 m. lapkričio mėn.

Mokiniai, norintys dalyvauti atrankoje, turi užpildyti atrankos dalyvio registracijos anketą internete https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4CUFNsYReFFr6WtNS1w8JBEwoZY7e0xv6SJCZ34PmKOz9eg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0 iki rugsėjo 16 dienos.

Apie atrankos rezultatus dalyviai bus informuoti asmeniškai el. paštu. Dėl papildomos informacijos kreiptis į projektų vadovę Viliją Bakutytę, 121 kab., v.bakutyte@prc.kedainiai.lm.lt

#ErasmusPlus##Atranka #TarptautinėPraktika #KėdainiųPRC#stažuotė#Vokietija