Mokinių dėmesiui!

2022 09 05

Kviečiame dalyvauti programos „Erasmus+“ atrankos konkurse ir įgyti tarptautinės praktikos!

2022 m. mobilumo projekto trumpalaikė stažuotė (5 sav. trukmė) Turkijoje, priimančioje organizacijoje „Belcekiz Beach Club Hotel“. Atrankoje gali dalyvauti Padavėjo ir barmeno, Virėjo, Maisto (mėsos ir paukštienos pusgaminių ir gaminių, pieno gaminių, duonos ir pyrago kepinių gamybos) pramonės darbuotojo profesinio mokymo programų mokiniai.

Planuojama stažuotės data - 2022 m. rugsėjo – spalio mėn.

Mokiniai, norintys dalyvauti atrankoje, turi užpildyti atrankos dalyvio registracijos anketą internete https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSmtywHQvS9Zcr1-4b9QQFtuCYq5zi2KdLIZbf2P-dw0sn4Q/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0 iki rugsėjo 12 dienos.

Apie atrankos rezultatus dalyviai bus informuoti asmeniškai el. paštu.

Dėl papildomos informacijos kreiptis į projektų vadovę Viliją Bakutytę, 121 kab., v.bakutyte@prc.kedainiai.lm.lt

#ErasmusPlus##Atranka #TarptautinėPraktika #KėdainiųPRC#stažuotė#Turkija