Mokinių stažuotės užsienyje

2019 11 19

„Erasmus+" programos mobilumo projekto ,,Tarptautinė patirtis- profesinio mokymo kokybės užtikrinimas” dalyviai, Kėdainių profesinio rengimo centro 22 mokiniai, išvyko į stažuotes užsienio šalyse. Apdailininko (statybininko) profesijos mokiniai 4 savaičių trukmės praktiką atliks Izmiro miesto (Turkija) statybos įmonėje „Yilmaz insaat“, automobilių mechanikai 3 savaites profesijos praktinius įgūdžius tobulins Londono mieste (Jungtinė Karalystė)  esančiose 4 automobilių priežiūros ir remonto įmonėse. Kirpėjo, higieninės kosmetikos kosmetiko ir siuvėjo profesijų mokinės 2 savaites  praktines žinias gilins Kaiserio  (Turkija) miesto grožio ir siuvimo paslaugų įmonėse. Linkime mokiniams įgyti profesinės patirties ir patirti naujų įspūdžių!

Vilija Bakutytė, projektų vadovė