Mokyklinis profesinio meistriškumo konkursas „Apskaitininkas 2020“

2020 02 05

Šiandieninio apskaitos darbuotojo  specialybė nuo sausos matematikos išaugo iki analitinio įmonės finansų valdymo. Apskaitininko darbas ne tiek yra sudėtingas, kiek atsakingas. Jį dirbantis žmogus yra atsakingas už visą įmonės turtą, todėl darbdaviai šios profesijos atstovams kelia itin griežtus reikalavimus, užtikrinančius šios srities išmanymą. Įvairios profesinės kompetencijos, reikalingos šiuolaikiniam apskaitos darbuotojui,  ugdomos ne tik profesinio mokymo pamokose, bet ir profesinio meistriškumo konkursuose.
Vasario 4 d. Kėdainių profesinio rengimo centre vyko mokyklinis profesinio meistriškumo konkursas „Apskaitininkas 2020“. Jame dalyvavo mokiniai iš AK19-T1, AK19-1T ir AK19-2T grupių. Konkurso dalyviai atliko 3 užduotis, kurių metu turėjo pademonstruoti tiek teorines, tie praktines žinias. Konkurso nugalėtoja tapo AK-19T1 grupės mokinė Alma Rimkevičiūtė.
Jolanta Vasilienė, profesijos mokytoja