Neformaliojo vaikų švietimo programa ,,Kepimo džiaugsmai“

2020 02 17

Nuo 2020 m. vasario mėnesio Kėdainių profesinio rengimo centre  prasidėjo neformaliojo  vaikų švietimo  užsiėmimai ,,Kepimo džiaugsmai“. Šį programa skirta tiems, kurie mėgsta išbandyti įvairius receptus,  kurti savo  konditerinius gaminius. Būrelio užsiėmimų esmė- trapios, biskvitinės ir meduolinės tešlos paruošimo technologija, gaminių formavimas, apipavidalinimas ir kepimas bei glajų, kremų, įdarų gaminimas. Programoje dalyvauja  30 Kėdainių miesto ir rajono 7- 14 metų vaikų ir jaunuolių- draugiški, norintys atrasti naujų draugų,  aktyvūs, darbštūs ir smalsūs. Jie tobulina komunikacinius,  komandinio darbo, mokymosi mokytis gebėjimus. Užsiėmimų metu pagamintus ir iškeptus savo gaminius degustuoja, aptaria ir džiaugiasi naujais potyriais.
Visiems programos dalyviams bus įteikti  neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai.

Ingrida Šlikienė, profesijos mokytoja