Nordplus Horizontal projekto „Mokytojo padėjėjo karjeros perspektyvos siekiant palengvinti tvarias švietimo reformas“ veiklos tęsiasi

2021 04 23

Toliau tęsiasi Nordplus Horizontal programos projekto Mokytojo padėjėjo karjeros perspektyvos siekiant palengvinti tvarias švietimo reformas“ veiklos ir virtualūs susitikimai. Balandžio 16 dieną   projekte dalyvaujantiems partnerių šalių  mokytojams vyko tarptautiniai mokymai- praktiniai užsiėmimai  „Mokytojo padėjėjo vaidmuo įtraukiojo ugdymo kontekste“ (1 modulis), kurių metu buvo pristatytas įtraukusis mokymas, dalijamasi  patirtimi bei atliekamos užduotys.  Balandžio 20 dieną vyko  seminaras „Įtraukiojo ugdymo ypatumai XXI a. kontekste“ (2 modulis) jau  Kėdainių profesinio rengimo centro ir Kėdainių rajono mokytojams. Šis seminaras-  tai antroji mokymų ciklo dalis, kurią mums pristatė ir savo įžvalgomis apie įtraukųjį ugdymą pasidalino  Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Kalbų skyriaus dėstytoja Asta Pukienė. Seminaro metu buvo gvildenama labai aktuali  nūdienos tema- įtraukusis ugdymas. Lektorė pristatė, kas tai yra ir kodėl dažnai įtraukųjį ugdymą mes siejame su specialiųjų poreikių mokiniais. Seminaro metu buvo kalbama apie tai, kaip sudominti šiuolaikinius mokinius, kaip įtraukti juos į ugdymo procesą, kad mokymasis būtų įdomus, inovatyvus ir kiekvienam suprantamas, su kokiais iššūkiais susiduria šių dienų mokytojas. Mokytojai išgirdo daug įdomios, naudingos informacijos, kurią galės pritaikyti savo praktinėje veikloje.

Aurima Bajorūnienė, projekto koordinatorė