Paskutinė projekto ,,Tarptautinė patirtis - profesinio mokymo kokybės užtikrinimas" stažuotė Turkijoje

2022 07 23

Programos ,,Erasmus+” projekto ,,Tarptautinė patirtis - profesinio mokymo kokybės užtikrinimas" paskutiniai dalyviai šiuo metu atlieka penkių savaičių trukmės praktiką Turkijoje, viešbutyje ,,Belcekiz Beach Club Hotel”. Virėjo profesinio mokymo programos mokinės Akvilė ir Martyna praktikos metu įgis salotų, užkandžių ir šaltųjų patiekalų gamybos pobūviams praktinės patirties. Maisto pramonės darbuotojo profesijos mokinės Gabrielė ir Kamilė praktinius įgūdžius tobulins viešbučio virtuvės mėsos apdorojimo ir perdirbimo skyriuje. Padavėjo ir barmeno profesijos mokinė Deimantė praktikos metu mokysis įvairių šaltų gėrimų  ir kokteilių paruošimo bei patiekimo.

Tikimės, kad praktikos metu mokiniai ne tik įgys praktinių profesinių įgūdžių, tobulins anglų kalbos žinias, bet ir turiningai leis laisvalaikį, pamatys gražiausias Fetijos regiono vietas.

Žydronė Noreikienė, profesijos mokytoja