Pirma vieta ir neįtikėtinas darbdavių prizas- kelionė į Prancūziją!

2020 02 17

Kėdainių profesinio rengimo centro apdailininko (statybininko) profesijos mokiniai Gytis Eimutis ir Paulius Labutis vasario 13-14 d. jau antrus metus iš eilės dalyvavo tarptautiniame plytelių klojėjų profesinio meistriškumo konkurse Jarvos apskrities profesinio mokymo centre (Estija). Šiais metais konkurse dalyvavo 13 būsimųjų apdailininkų, kurie per dvi dienas turėjo plytelėmis išklijuoti 2 sienas, grindų plotą, prieš tai įrengiant hidroizoliaciją. Tiek Gytis, tiek Paulius yra dažni  profesinio meistriškumo konkursų prizinių vietų laimėtojai, tačiau šį kartą juos lydėjo ypatinga sėkmė. Vertinimo komisija jiems skyrė minimalius baudos taškus ir aukščiausias prizines vietas-  Paulius Labutis iškovojo I vietą, Gytis Eimutis- II vietą. Konkurso dalyviai apdovanoti diplomais, asmeninėmis dovanomis, o Pauliui atiteko ir pats netikėčiausias Jarvos apskrities profesinio rengimo centro darbdavių  prizas-  kelionė į Prancūziją.
Sveikiname Paulių ir Gytį, sveikiname profesijos mokytojus Vidą Radavičienę ir Alvydą Beteiką, paruošusius mokinius konkursui.

Virginija Kiuberienė, centro metodininkė