Profesinių kompetencijų tobulinimas Ispanijos profesinėse mokyklose ir paslaugų verslo įmonėse

2020 03 02

Kėdainių profesinio rengimo centro profesijos mokytojos R. Jucienė, A. Liukumienė, I.Šlikienė ir I. Zukienė vasario 18-21 dienomis dalyvavo „Erasmus+“ programos mobilumo projekto darbo stebėjimo vizite Ispanijoje. Dalyvės susipažino su Kordobos miesto ir Andalūzijos regiono tęstinio mokymo bei profesinių mokyklų kirpėjo, siuvėjo, virėjo profesinio mokymo programų vykdymo organizavimu, ugdymo aplinka, mokyklų organizacine kultūra. Lankėsi privačiuose kirpimo salonuose, dizainerio studijoje bei restoranuose, kur susipažino su Kordobos miesto paslaugų verslo vystymo ypatumais.
Projekto dalyvės ne tik patobulino savo profesinę patirtį, pasisėmė idėjų, kurias galės panaudoti savo pamokose, bet ir džiaugėsi galimybe susipažinti su Ispanijos šalies gamta, bendravimo ir maisto kultūra, tradicijomis. Laisvalaikiu lankėsi istoriniame Kordobos senamiestyje, kuris yra įtrauktas į Unesco pasaulio paveldo sąrašą, bei viename gražiausių Ispanijos miestų, įkurtu ant kalkakmenio uolos, Ronda.

Anželika Liukumienė, profesijos mokytoja
Rita Jucienė, profesijos mokytoja