Programos „Erasmus+“ mokinių atranka tarptautinei praktikai 2021-2022 mokslo metams!

2021 09 21

Programos „Erasmus+“ 2020 m. mobilumo projektas „Tarptautinė patirtis - profesinio mokymo kokybės užtikrinimas“ kviečia centro II-III kurso mokinius pasinaudoti programos „Erasmus+“ teikiamomis galimybėmis ir įgyti profesinės tarptautinės patirties! Stažuotės užsienyje metu patobulinsite ar įgysite naujų praktinių įgūdžių daugiakultūrinėje aplinkoje, susipažinsite su nauja kultūra ir tradicijomis, aplankysite įžymias vietas. Numatomos praktikos vietos Portugalijos, Turkijos ir Vokietijos verslo  įmonėse.

• Stažuotės trukmė – 3-4 sav.
  • Atrankos kriterijai – profesinio mokymosi rezultatai, užsienio kalbos mokėjimas, rekomendacijos, motyvacija, gebėjimas dirbti komandoje.
  • Mokiniai, norintys dalyvauti projekto dalyvių atrankoje, projektų vadovei Vilijai Bakutytei (121 kab.)  iki 2021 m. rugsėjo 29 d. pateikia ar išsiunčia el. paštu v.bakutyte@prc.kedainiai.lm.lt užpildytą prašymą dėl dalyvavimo mobilumo projekto dalyvių atrankoje, projekto dalyvio rekomendacijas ir tėvų (globėjų) sutikimą (nepilnamečiams dalyviams).
  • Stažuotei būtina sąlyga – turėti ES skaitmeninį COVID pažymėjimą.
  • Visi užsiregistravę mokiniai bus pakviesti į motyvacinį pokalbį.

Daugiau informacijos apie skelbiamą atranką ir atrankos dokumentus rasite čia: atrankos dokumentai - prašymasrekomendacija ir tėvų sutikimas.