Projekto ,,Ekologinė mokykla“ geroji patirtis

2022 11 14

Niūroką penktadienį, lapkričio 11 dieną, „Atžalyno“ gimnazijoje vyko graži aplinkosaugos idėjų ir patirties dalijimosi šventė – konferencija „Ekologinis ugdymas Kėdainių rajono švietimo įstaigose“. Džiugino pačių mažiausių, darželinukų, pirmieji rūšiavimo įgūdžiai, vyresnių mokinių stendiniai pranešimai, tiriamieji darbai, rajono pedagogų ir konferencijos svečių pristatymai. Neliko nuošalyje ir Kėdainių profesinio rengimo centras - pristatė įgyvendinamo programos „Erasmus+“ projekto „Ekologinė mokykla“ veiklas, planus ir iššūkius.  Gera patirti, kad taupaus gamtos išteklių naudojimo ir tvarumo idėjos tampa mūsų gyvenimo dalimi ir neišnyksta projektų veikloms pasibaigus, o virsta naujų prasmingų darbų tąsa.

Rusnė Feiferienė, biologijos ir dailės mokytoja