Projekto „Ekologinė mokykla“ tarptautinis partnerių susitikimas

2022 07 09

Kėdainių profesinio rengimo centras liepos 1 dieną organizavo  programos „Erasmus+“ mažos apimties partnerystės bendrojo ugdymo sektoriuje projekto „Ekologinė mokykla“ („Eco Shool“)  tarptautinį projekto susitikimą. Susitikime dalyvavo projekto partneriai iš Lenkijos (Fundacja Centrum Umiejętności Praktycznych) ir Ispanijos (Industrial Technological Center of Castilla). Susitikimo metu projekte dalyvaujančios organizacijos pristatė savo šalyse įvykdytas projekto veiklas, pasidalino gerosios patirties pavyzdžiais. Centro projekto komanda pristatė kolegoms iš kitų organizacijų mokinių tvarumo įgūdžių ugdymo veiklas: akciją „Kamčiarinkis”, atvirukus iš antrinių žaliavų, menines instaliacijas iš kamštelių. Taip pat projekto susitikimo metu buvo pristatyti ir  projekto „Mikro ir projektinio mokymo metodais grįstas žiedinės ekonomikos ir ekologinio sąmoningumo kursas, skirtas profesinio rengimo institucijoms“ metu kuriami rezultatai. Projekto susitikimo dalyviai apsilankė Kėdainių krašte esančiame Augustinavičių šeimos bityne ir susipažino su ekologinės bitininkystės aktualijomis.

Naujais mokslo metais projekto komanda tęs projekto veiklas ir centro bendruomenei organizuos praktinius užsiėmimus, akcijas ir pan., kurie prisidės prie centro bendruomenės tvarumo nuostatų formavimo.

Vilija Bakutytė, projektų vadovė