Renginys „Matematikos ekspertai“

2019 11 22

Lapkričio mėn. 20 d. Karaliaus Mindaugo mokymo centre  vyko Kauno regiono profesinio mokymo įstaigų renginys „Matematikos ekspertai“, kurio tikslas – paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematiką, lavinti loginį mąstymą, skatinti mokinių saviraišką, kūrybingumą, gebėjimą dirbti komandoje.
Renginyje dalyvavo 9 komandos iš profesinių mokyklų: Kauno buitinių paslaugų ir verslo, Kauno informacinių technologijų, Kauno taikomosios dailės, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Kauno technikos profesinio mokymo centro, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro, Raseinių technologijų ir verslo mokyklos, Jonavos politechnikos mokyklos. Mūsų centrui atstovavo III ir IV gimnazijos klasių šaunių vaikinų komanda: Matas Gudauskas, Paulius Skorupskas, Raimundas Kazakevičius, Vytenis Šeinys ir Vytautas Šemežys.
Dalyviams reikėjo išradingai pristatyti komandą, skaičiuoti, spręsti įvairius galvosūkius, atsakyti į teiginius Tiesa ar Melas, atspėti muzikinius kūrinius ir atlikėjus, atpažinti matematikos mokslininkus.
Mūsų komandai patekti į geriausiųjų tarpą pritrūko sėkmės, tačiau ji garbingai gynė centro vardą. Ačiū vaikinams!

Jurgita Vasiliauskaitė, matematikos mokytoja