Stažuotė Ispanijos Kordobos mieste

2021 09 16

Kėdainių profesinio rengimo centras toliau tęsia 2020  metų programos „Erasmus+“ mobilumo projekto veiklų įgyvendinimą. Šiuo metu keturių savaičių trukmės stažuotę  Training Europe organizacijoje Ispanijoje atlieka būsimieji automobilių mechanikai, kirpėjai ir logistai ekspeditoriai. Automobilių mechanikai Dovydas, Deividas, Lukas ir Laurynas praktines žinias gilina automobilių priežiūros ir remonto centre „Citroen“. Logisto ekspeditoriaus profesijos mokinės Aistė ir Aurelija stažuojasi logistikos sandėlyje „DPH“, o kirpėjų profesijos mokinės Darija ir Sandra- Gloria Serrano grožio salone. Tikimės, kad stažuotės metu mokiniai įgis ne tik naujų profesinių įgūdžių, bet kartu ir patobulins darbo komandoje, lankstumo, iniciatyvumo ir kitas socialines kompetencijas.

Mokinių stažuotės vyksta gražiame ir ilgą istoriją turinčiame Andalūzijos mieste Kordoboje. Laisvalaikiu mokiniai galės aplankyti šio miesto įžymias vietas, viešės ir šalia esančiuose Malagos bei Rondos miestuose.

Vilija Bakutytė, projektų vadovė