Stažuotė Turkijoje

2021 06 03

Kėdainių profesinio rengimo centras vykdo 2019 m. programos Erasmus+” projekto  „Tarptautinė patirtis - profesinio mokymo kokybės užtikrinimas“ paskutinius mobilumo vizitus. Maisto (mėsos ir paukštienos pusgaminių ir gaminių, pieno gaminių, duonos ir pyrago kepinių gamybos) pramonės darbuotojo profesinio mokymo programos mokinės Austėja Geidonaitė ir Ieva Miknevičiūtė pirmus mokslo metus užbaigia stažuotėje Turkijoje, Fetijos mieste- 5 savaites  atliks praktinį mokymą kepykloje Saliha Sultan Pastanesi”. Praktikos metu mokinės susipažins su kepyklos darbo organizavimu, duonos ir pyrago, konditerijos gaminių asortimentu, įgis mielinių tešlų paruošimo ir formavimo praktinių įgūdžių. Mokinėms bus naudinga įgyti ir konditerijos gaminių formavimo bei dekoravimo praktinės patirties.

Laisvalaikiu Austėja ir Ieva susipažins su Turkijos šalies kultūra, aplankys istorinius objektus bei mėgausis kitos šalies kraštovaizdžiu.

Vilija Bakutytė, projektų vadovė