Sugrįžę po 30-ties metų...

2020 06 30

Bėgantis laikas neatima ir neleidžia pamiršti jaunystės, mokyklos draugų, prisiminimų... Birželio 27 dieną Kėdainių profesinio rengimo centre susitiko grupė mokinių,  kurie šioje mokykloje įgijo dažytojo –tinkuotojo specialybę. Kaip ir prieš daugelį metų juos į pamoką pakvietė buvusi grupės auklėtoja Alma Valonienė ir profesijos mokytoja Nijole Petrusevičienė. Ši susitikimo pamoka buvo netradicinė, sujaudinusi tiek  buvusius mokinius, tiek mokytojus. Profesijos mokytoja Nijolė Petrusevičienė pasidžiaugė susirinkusiais savo mokiniais, kurie iki šių dienų dirba pagal pasirinktą specialybę. Drauge prisiminėme kartu mokykloje praleistus metus, nuoširdžius ir linksmus nutikimus, su širdgėla paliūdėjome dėl bendrakursių, per anksti išėjusių anapilin. Po susitikimo pamokos apžiūrėjome mokyklą.  Visi stebėjosi ir džiaugėsi pagražėjusiais, pasikeitusiais mokomaisiais kabinetais, dirbtuvėmis, o ypač bendrabučiu, kuriame daugelis mokydamiesi gyveno.
Susitikimo vakaras vyko kaimo turizmo sodyboje „Vienkiemis“. Gera nuotaika, daina ir muzika lydėjo visą vakarą, todėl išsiskirdami pasižadėjo susitikti dar ne kartą.

Alma Valonienė ir Nijolė Petrusevičienė, centro mokytojos