Suvirintojų stažuotė Ispanijoje

2020 01 15

Kėdainių profesinio rengimo centro SV18-3, SV19-4 grupių 8 būsimi suvirintojai 2020 m. sausio 12 dieną pagal programos Erasmus+ projektą „Tarptautinė patirtis – profesinio mokymo kokybės užtikrinimas“ išvyko į 3 savaičių trukmės stažuotę Kordobos mieste, Ispanijoje. Pirmąją stažuotės dieną mokiniai susipažino su praktikos vietomis įmonėse „Tamovill”, „Mecanica gualpa” ir „Tornecor”, aplankė įžymias Kordobos senamiesčio vietas.
Stažuotės metu projekto dalyviai tobulins suvirintojų praktinius įgūdžius, plėtos ne tik anglų kalbos, bet ir ispanų kalbos bendravimo įgūdžius bei kompetencijas, turiningai leis laisvalaikį - susipažins su Andalūzijos regiono gražiausiomis vietomis, ispanų kultūra ir tradicijomis.

Olga Lukšienė, mokinius lydinti mokytoja