Šventiškai nusiteikę pradėjome naujus mokslo metus

2022 09 05

Rugsėjo pirmoji  ne tik rudens, bet ir naujų mokslo metų pradžia. 2022-2023 mokslo metus Kėdainių profesinio rengimo centro bendruomenė pradėjo šventiškai. Rytą skambant muzikai į Centro kiemą rinkosi mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, atvyko svečių.

Sugiedojus Lietuvos Respublikos himną, prasidėjo sveikinimai. Centro direktorius Dangiras Kačinskas, sveikindamas bendruomenę, kalbėjo, kad kasmet pasikartojanti Rugsėjo 1–osios šventė šį rudenį yra ypatinga tuo, jog šalia Lietuvos vėliavos plevėsuoja ir Ukrainos vėliava. Direktorius ukrainietiškai pasveikino Centre pradedančius mokytis jaunuolius ir išreiškė palaikymą Ukrainai, kovojančiai už savo ir visų mūsų laisvę.

Daug gražių, šiltų, įkvepiančių žodžių Centro bendruomenei išsakė šventėje dalyvavę svečiai: Lietuvos Respublikos Seimo nariai Tomas Bičiūnas ir Viktoras Fiodorovas, Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, AB „Lifosa“ technikos direktorius Tomas Janonis, Senojo Kėdainių trečiojo amžiaus universiteto rektorė Gražina Jedemskienė kartu su šio universiteto klausytoja Vida Liutkevičiene. Linkėta atkakliai siekti užsibrėžtų tikslų, vertinti tai, ką turime, gerbti vieniems kitus, šypsotis, dalytis gėriu. Sveikinimus vainikavo mūsų ištikimo bičiulio Šv. Jurgio parapijos klebono kunigo Artūro Stanevičiaus kalba ir bendra malda „Tėve mūsų“. Kunigas priminė, kaip svarbu atsigręžti į Viešpatį Dievą ir nepamiršti, kad jis mūsų prašo tik vieno dalyko – meilės žmogui.

Toliau šventinis susitikimas tęsėsi jau klasėse, į kurias mokiniai sugužėjo pabendrauti su savo klasių, grupių vadovais ir draugais.

Kiekviena nauja pradžia nuteikia viltingai. Tikime, kad šie mokslo metai mūsų bendruomenei bus sėkmingi, prasmingi, kad visi kartu augsime, kursime, tobulėsime.

Birutė Baltrūnienė, šventės vedėja