Naujienos

Tarptautinis profesinio mokymo įstaigų mokinių užsienio kalbų konkursas bei metodinė konferencija mokytojams

2021 04 07

Kovo 31 d. vyko tarptautinis profesinio mokymo įstaigų mokinių užsienio kalbų konkursas bei  metodinė konferencija mokytojams. Renginį organizavo Kauno technikos profesinio mokymo centras. Dėl susiklosčiusios COVID-19 pandemijos konkursas bei konferencija vyko virtualiai.  
Užsienio kalbų konkurse dalyvavo 85 dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Čekijos, Kroatijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Vokietijos. Konkursas vyko anglų, vokiečių ar rusų kalbų besimokantiems mokiniams. Mūsų centro M20-3 grupės mokinė Savina Katrina Brigytė dalyvavo anglų kalbos konkurse. Deja, iki prizinės vietos Savinai šiek tiek pritrūko, bet  džiaugiamės, kad Savina sutiko priimti šį iššūkį ir puikiai atstovavo mūsų centrui.
Tuo metu, kai mokiniai atlikinėjo užduotis, vyko tarptautinė mokytojų metodinė konferencija. Pranešimą „Nauja realybė – skaitmeninis mokytojas“  paruošė ir konferencijoje skaitė anglų kalbos mokytojos metodininkės Aurima Bajorūnienė ir Živilė Matukienė. Pranešimo esmė- pristatytas centre vykdomas  programos Erasmus+ projektas „Skaitmeniniai mokytojai: naujoji karta ir iššūkiai“ bei viena iš projekto veiklų- tyrimas  apie šiandienos mokytojų iššūkius. Didžioji dalis konferencijos  pranešimų buvo apie virtualų mokymą bei mokymąsi, todėl įdomu ir naudinga  buvo išgirsti kitų mokytojų patirtį  apie nuotolinį mokymą bei sužinoti  apie  naudojamas technologijas, programas, kurios ne tik palengvina darbą, bet ir motyvuoja, sudomina mokinius
Aurima Bajorūnienė ir  Živilė Matukienė, anglų kalbos mokytojos