Tarptautinis projektinis susitikimas ir tarptautiniai mokymai Leuvardeno mieste, Nyderlandai

2022 07 10

2022 m. liepos 4-8 dienomis Leuvardeno mieste, Nyderlanduose, vyko programos ,,Erasmus +“ K2 strateginės partnerystės projekto „Skaitmeniniai mokytojai: naujoji karta ir iššūkiai“ (angl. Digital Tutors: Facing the new generation and challenges) partnerių susitikimas bei tarptautiniai mokymai mokytojams. Vienas iš Skaitmeninio mokytojo projekto tikslų- tobulinti skaitmenines mokytojų kompetencijas. 12 mokytojų iš Lietuvos, Nyderlandų ir Ispanijos išbandė parengtą mokymų medžiagą, aptarė jos panaudojimo ugdymo procese galimybes, taip pat diskutavo apie mišraus mokymo naudas bei iššūkius. Mokymuose  ir projekto partnerių susitikime dalyvavo Kėdainių profesinio rengimo centro 6 projekto dalyviai: Aurima Bajorūnienė, Žilvinas Kapočius, Olga Zaborskienė, Živilė Matukienė, Tadas Toleikis ir Jurgita Zakarauskaitė. Prasidėjus naujiems mokslo metams centro mokytojams bus organizuojami bandomieji mokymai, projekto dalyviai pasidalins įgytomis žiniomis, patirtimi, sukurta metodine medžiaga.

Vizito metu vyko ir projekto grupės partnerių susitikimas, kuriame aptartos pagrindinės veiklos, produktai, pristatyta ketvirto  intelektinio produkto „Išteklių talpinimo platforma“ forma bei aptartos problemos, tolimesni veiksmai, susiję su Platformos kūrimu.

Aurima Bajorūnienė, projekto koordinatorė