Tolerancijos švyturys

2019 11 14

Kėdainių profesinio rengimo centro bendruomenė, minėdama tarptautinę Tolerancijos dieną, prisijungė prie gražios pilietinės iniciatyvos „Tolerancijos švyturys“. Mokiniai, padedami centro psichologės Olgos Lukšienės ir socialinės pedagogės Vilmos Pilkienės, pagamino įspūdingą šviečiantį švyturį, kuris pertraukų metu tapo visos bendruomenės traukos centru. Mokiniai lankstė popierinius laivelius, ant kurių rašė žodžius, simbolizuojančius toleranciją. Žodis tolerancija savo prasme reiškia pakantumą, suteikia žmonėms gebėjimą visuomenėje sugyventi taikiai, priimti kitokį žmogų, kitokius požiūrius.
Tolerancijos dieną paminėti mokiniai ruošėsi dailės pamokose piešdami švyturius. Dailės mokytoja Rusnė Feiferienė mokinių piešiniais papuošė centro langus. Įvairiomis priemonėmis nupieštų darbų parodėlė leidžia dar plačiau suvokti tolerancijos prasmę bei pasidžiaugti vieni kitais.

Raminta Jurgulienė, Gimnazijos skyriaus vedėja