Vilniaus maratone ir centro komanda

2021 09 13

Rugsėjo 12 dieną devintą kartą surengtame Vilniaus maratone pagrindines Vilniaus senamiesčio gatves užtvindė bėgimo entuziastai, į kuriuos įsiliejo 500 programos „Erasmus+”  dalyvių.

Nebe pirmą kartą sostinės pusmaratonyje dalyvavo ir Kėdainių profesinio rengimo centro mokytojų ir mokinių  komanda, išsirikiavusi prie 5 kilometrų distancijos starto.  Iš mūsų komandos greičiausiai, per 21 minutę 23 sekundes, distanciją įveikė būsimasis automechanikas Gabrielius Seliuginas.

Kėdainių profesinio rengimo centras yra aktyvus „Erasmus+“ projektų dalyvis. Švietimo mainų paramos fondas jau penktus metus suburia „Erasmus+“ komandą. Šiais metais ji buvo tarptautinė ir mažiau gausi, nes renginyje galima buvo dalyvauti tik su galimybių pasais, laikantis visų saugumo reikalavimų. Buvome suburtos komandos ir iniciatyvos „Bėk su Erasmus+“ dalis, puiki nuotaika ir oras buvo mūsų sąjungininkai, padėję įveikti distanciją ir iššūkį.

Jolita Kšenavičienė, specialioji pedagogė