Virėjų stažuotė viešbutyje „Belcekiz Beach Club Hotel“

2021 06 17

Virėjo profesinio mokymo programos V20-7 grupės mokiniai Diana, Miglė, Ieva, Vilmantė ir Karolis pirmuosius mokymosi metus Kėdainių profesinio rengimo centre užbaigia atlikdami programos „Erasmus+“ mobilumo projekto Tarptautinė patirtis - profesinio mokymo kokybės užtikrinimas“ trijų savaičių trukmės stažuotę viešbučio „Belcekiz Beach Club Hotel“ virtuvėje. Stažuotės Turkijoje metu mokiniai kartu su virtuvės šefu Nebi Durgun gilina modulių „Maisto produktų ir žaliavų parinkimas, pirminis jų apdorojimas” ir ,,Blynų, lietinių, blynelių ir sklindžių gaminimas” praktinius įgūdžius.

Tikimės, kad mokiniai stažuotės užsienyje metu ne tik pagilins ar įgis naujų virėjo darbui reikalingų profesinių įgūdžių, bet ir patobulins virėjo darbui reikalingas asmenines savybes: darbštumą, atsakingumą, tvarkingumą ir gebėjimą pradėtą darbą atlikti iki galo.

Stažuotės metu priimančioji organizacija mokiniams organizuoja ir kultūrinę programą. Būsimieji virėjai jau turėjo išvyką laivu po Viduržemio jūros salas ir vyko į Dalyan upės draustinį.

Audronė Alminienė, profesijos mokytoja