Virtuali Tarptautinė mokytojų diena

2020 10 07

Spalio 5 d.  Kėdainių profesinio rengimo centro  mokytojų kambaryje  pedagogų  nuo pat ankstaus ryto laukė  centro Mokinių tarybos siurprizas – saldžios, vardinės dovanėlės. O visai netrukus mokytojai buvo pakviesti į Didžiąją posėdžių salę, kur netikėtai Mokytojų diena buvo kitokia- skaitmeninė, virtuali, o kartu  kūrybiška ir ..... linksma. Netradicinę pamoką internetinėje platformoje Zoom vedė III gimnazijos klasės būsimieji apdailininkai Dovydas Pugalskis ir Ugnius Kontrimas. Pamokos pradžioje renginio vedėjai visus „prisijungusius“ mokytojus pasveikino su Mokytojų diena, palinkėjo jiems kantrybės, sėkmės, geros nuotaikos. Pamoka tęsėsi toliau- mokytojai buvo pakviesti savo telefonais prisijungti prie Quizizz programėlės ir atlikti užduotis „Auksinis centro protas“ ir „Kas ir kodėl“.  Patikrinę ir įvertinę mokytojų gebėjimus bei žinias, vaikinai atskubėjo į realią erdvę, dar kartą padėkojo mokytojams už jų kantrybę, suteikiamas žinias, rūpestį ir  jaukų bendravimą. Visus maloniai nuteikė, nustebino ir sujaudino Dovydo atlikta savo kūrybos daina apie mūsų centrą.

Živilė Matukienė, mokinių tarybos kuratorė, Lina Karpienė, Liudmila Kolojanskienė, neformaliojo švietimo organizatorės