Atvirų durų dienos 2023

2023 04 24

Balandžio 21-22 dienomis Kėdainių profesinio rengimo centre vyko „Atvirų durų dienos 2023“. Šį renginį visoje šalyje inicijavo Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
Renginio metu mokiniai iš Kėdainių miesto ir rajono bendrojo ugdymo įstaigų susipažino su Centro erdvėmis, specialybėmis, modernia praktinio mokymo baze, buvo pakviesti išbandyti įvairių specialybių praktines veiklas. Atvirų durų dalyviai sulaukė atsakymų į visus rūpimus klausimus apie vykdomas profesinio mokymo ir kitas programas, 2023-2024 m. m. mokinių priėmimą, stipendijas ir kitas lengvatas, projektinę veiklą, laisvalaikio galimybes.
Vyko diskusijos su Centro socialiniais partneriais, darbdaviais. UAB „Doresta“, VšĮ „Scarfa“, VšĮ „Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba“, UAB „Transporto vystymo grupė“, UAB „Krekenavos agrofirma“, AB „Nordic Sugar Kėdainiai“, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo, Užimtumo tarnybos Kėdainių skyriaus, Kauno apskrities VPK Kėdainių r. policijos komisariato atstovai ir permanentinio makiažo meistrė Jolita Girnytė papasakojo, kokios šiuo metu yra populiariausios profesijos darbo rinkoje, kokios yra įsidarbinimo galimybės, pateikė jaunų žmonių sėkmės istorijų.
Dėkojame visai Centro bendruomenei ir socialiniams partneriams, padėjusiems įgyvendinti šį renginį.
Organizatoriai