Baigėsi dar vieno NordPlus Adult projekto veiklos

2023 04 28

Balandžio 25-27 dienomis Kėdainių profesinio rengimo centro pedagoginių darbuotojų komanda dalyvavo NordPlus Adult projekto „Mišriojo mokymo(si) organizavimas ir metodai suaugusiųjų švietime“ baigiamajame susitikime bei konferencijoje Rygoje. Susitikimo metu projekto vadovė Arita Ošina iš Rygos technikos mokyklos pristatė susitikimo dienotvarkę, planuojamos konferencijos pranešimų eiliškumą, kitus organizacinius klausimus, pranešėjai trumpai apibūdino savo pranešimus. Projekto dalyviai papasakojo apie mišraus mokymo kursus, kurie įvyko projekto partnerių institucijose, jų trukmę, dalyvius, pristatytas temas. Projekto koordinatoriai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Švedijos aptarė projekto baigiamuosius darbus, finansinius klausimus, galutinės ataskaitos parengimo ir pateikimo terminus.

Konferencijoje dalyvavo ir bendrojo ugdymo bei profesijos mokytojai iš Rygos regiono mokyklų. Jie pristatė projekto dvejų metų eigą, parengtus rezultatus, kurių svarbiausias - mišraus mokymo vadovas mokytojams, dirbantiems mišraus mokymo metodu. Pranešėjai taip pat pristatė mokytojų mišraus mokymo kursų vertinimo rezultatus,  projekto tarptautinių seminarų gerosios praktikos pavydžius. Projekto koordinatorė Aurima Bajorūnienė skaitė pranešimą „Mokymo programa mišriajam mokymui“, aptarė jos privalumus, panaudojimo ypatumus bei pilotinių kursų naudą mokytojams.

Laisvu nuo projekto veiklų laiku projekto dalyviai turėjo galimybę susipažinti su pavasarėjančia Ryga, kerinčiu senamiesčiu, pamatyti įžymiausias vietas, paskanauti latviškų patiekalų. Nors projekto veiklos baigėsi, dalyviai tikisi pratęsti bendradarbiavimą ir ateityje.

Žilvinas Kapočius, projekto dalyvis