Bendradarbiavimas su Latvijos profesinio rengimo įstaigomis

2023 02 06

Įgyvendindama programos „Erasmus+“ profesinio mokymo 1 pagrindinio veiksmo akredituoto projekto veiklas Centro komanda lankėsi Latvijoje, Jelgavos mieste. Vizito metu buvo aplankytos dvi profesinio mokymo įstaigos – Jelgavos technikos mokykla  ir Jelgavos amatų vidurinė mokykla. Parengiamojo vizito tikslas – pradėti abipusį bendradarbiavimą su naujais partneriais.

Jelgavos technikos mokyklos direktorė Janīna Rudzīte pristatė mokyklą ir veiklos sritis, rengiamas profesinio mokymo programas, projektinę patirtį.

Labai turiningas susitikimas vyko ir Jelgavos amatų vidurinėje mokykloje. Mokyklos direktorė Edīte Bišere pristatė vykdytų projektų rezultatus, aprodė mokymo bazę.

Su šiomis mokyklomis pasirašytos dvišalės bendradarbiavimo sutartys, aptartos galimybės rengti bendrus projektus „Erasmus+“ programos rėmuose bei kitos bendradarbiavimo galimybės.

Vilija Bakutytė, projektų vadovė