Bendrystės galia

2020 02 14

Kasdien savo kelyje sutinkame įvairių žmonių, su kuriais komunikuojame, keičiamės idėjomis, kartu veikiame. Bendradarbiavimas- tai svarbus gebėjimas, atveriantis galimybes efektyviai siekti savo tikslų, mokytis iš kitų, nepasimesti sudėtingose situacijose, mokytis lyderystės ir iniciatyvos, įgyvendinant įvairius sumanymus. Jis prasideda šeimoje, vėliau persikelia į mokyklos kolektyvą. Bendradarbiauti ir spręsti konfliktus žmogus mokosi visą gyvenimą, tai labai svarbus gebėjimas, kuris lemia jo sėkmę tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityje. Graži draugystė vyksta tarp Kėdainių profesinio rengimo centro ir Kėdainių bendruomenės socialinio centro. Šią savaitę mus aplankė Kėdainių bendruomenės socialinio centro meno kolektyvas, kuris parodė mini spektaklį „Laimė ir žvaigždutė“. Meno kolektyvo vadovė Panevėžio muzikinio teatro smuikininkė Gražina Lapienienė. Mūsų centro mokiniai ir mokytojai, kiti darbuotojai liko sužavėti atlikėjų nuoširdumu ir paprastumu. Tokie tarpusavio santykiai skatina žmonių toleranciją, atjautą, nuoširdumą.
Vilma Pilkienė, socialinė pedagogė