Centro bendruomenės „Garbės diena 2021“

2021 05 28

Kai už lango  svaigina pavasaris, įprasta stabtelėti ir apžvelgti nuveiktus darbus,  išmoktas pamokas.  Šiais metais gegužės 27 dieną vykusi tradicinė Kėdainių profesinio rengimo centro bendruomenės garbės diena buvo kitokia, kaip ir visi mokslo metai. Dėl šalyje galiojančių karantino sąlygų negalėjome  susirinkti gyvai ir kartu pasidžiaugti nuveiktais darbais bei įveiktais  iššūkiais. Teko ieškoti kitų sprendimų,  todėl viena centro bendruomenės dienos renginio dalis, skirta pedagogams ir kitiems darbuotojams, buvo organizuota virtualiai. Centro direktorius Dangiras Kačinskas padėkomis bei asmeninėmis dovanėlėmis dėkojo mokytojams, kitiems darbuotojams už jų kūrybiškumą bei pastangas organizuojant ir vykdant ugdymo procesą šiais iššūkių pilnais mokslo metais.

Kita renginio dalis buvo skirta centro mokiniams, kurie nepaisydami beveik visus metus virtualiai vykusio mokymosi dalyvavo įvairiuose nuotoliniuose konkursuose, viktorinose, konferencijose.  Laikydamasis visų saugumo reikalavimų padėkas ir simbolines dovanas centro direktorius įteikė 25 mokiniams, padėkojo už pasiekimus nacionaliniuose profesinio meistriškumo konkursuose, kituose saviraiškos renginiuose, aktyvią visuomeninę veiklą.

Ir nors negalėjome pasikviesti visų tų,  su kuriais norėjome pasidalinti savo pasiekimais, džiaugsmo ir pasididžiavimo centro bendruomene tikrai ne mažiau. Tikimės ir linkime, kad dėmesys ir pelnytas įvertinimas  skatins siekti dar didesnių visos bendruomenės tikslų.

Liudmila Kolojanskienė ir Živilė Matukienė, renginio organizatorės