Darbo stebėjimo vizitas Italijoje

2024 03 20

Kovo 11-15 dienomis pagal ,,Erasmus“ programos 1 pagrindinio veiksmo-Asmenų mobilumas mokymosi tikslais projekto Nr. 2023-1-LT01-KA121-VET-000127568 veiklas vyko darbo stebėjimo vizitas Rodi Garganikoje (Italija).  Vizito metu aplankyti Kėdainių profesinio rengimo centro dažytojo-tinkuotojo padėjėjo ir individualios priežiūros darbuotojo specialybės mokiniai, kurie atlieka praktiką Italijoje, susipažinta su jų darbo vietomis. Džiugu, kad mokiniai ir lydintys mokytojai patenkinti savo stažuote, priimančios organizacijos suteiktomis gyvenimo sąlygomis, maitinimu, darbo vietomis.  Leucos mieste dalyvauta 9-ajame tarptautiniame svetingumo srities profesinio mokymo įstaigų konkurse.  Su Nardo Nicola Moccia profesinės mokyklos atstovu apsvarstyta galimybė vykdyti mokinių mainus.