Dviejų dienų stovykla „Bičiuliai“

2021 06 08

Birželio 2-3 dienomis Kėdainių profesinio rengimo centro Atviros jaunimo erdvės lankytojai pagal projekto „Mes kuriam ateitį“ veiklas dalyvavo dviejų dienų stovykloje „Bičiuliai“. Pirmą stovyklos dieną Atvirą jaunimo erdvę lankantys jaunuoliai  baidarėmis įveikė 16 kilometrų Šušvės atkarpą. Plaukimas baidarėmis ne visiems buvo lengvas, tačiau draugų pagalba padėjo sėkmingai įveikti akmeningą, sraunią  Šušvės trasą. Vakaras neprailgo prie laužo dainuojant, žaidžiant įvairius žaidimus, besivaržant sportinėse rungtyse ir statant palapines nakvynei. Kitą dieną stovyklautojų laukė dar vienas iššūkis - ėjimas pėsčiomis 4 km  į edukacinį užsiėmimą, kuris vyko bityne.  Čia jaunuoliai susipažino su bitininkavimo subtilybėmis, išsisuko šviežio medaus ir jo paragavo su naminiu sūriu. O neužilgo sodybos „Šušvė“ stovyklavietėje jau laukė mokykliniai autobusai, kuriais pavargę, bet pilni įspūdžių jaunuoliai grįžo namo.

Dėkojame kavinės „Puodynė“ personalui už skanius ir gausius patiekalus, kuriais mus vaišino, taip pat ir sodybos „Šušvė“ savininkams už šiltą priėmimą.

Jūratė Daukšienė, socialinė pedagogė
Aušra Norbutienė, bendrabučio auklėtoja