Erasmus+ mobilumo veiklų pradžia

2023 09 29

Kėdainių profesinio rengimo centras pradėjo įgyvendinti programos „Erasmus+“ 2023 m. mobilumo projekto mokinių stažuotes užsienio šalyse. Trys automobilių mechaniko profesijos mokiniai dalyvauja ilgalaikiame mobilume ir atliks 3 mėn. trukmės praktiką automobilių priežiūros ir remonto įmonėje  Izmiro mieste Turkijoje.  Vienuolika mokinių išvyko į Balstogės miestą Lenkijoje. Čia apdailininko profesijos mokiniai atlieka praktiką įmonėje „BerdA Budownictwo“, o suvirintojo profesijos mokiniai stažuojasi įmonėje „SaMASZ“.  Penki maisto pramonės darbuotojo profesijos mokiniai šiuo metu praktinius įgūdžius tobulina Turkijoje, viešbučio „Belcekiz Beach Club“ mėsos gaminių ir pusgaminių paruošimo virtuvėse.

Kartu su užsienio šalių partneriais sieksime, kad mokinių stažuotės Lenkijos ir Turkijos įmonėse ne tik padėtų jiems plėtoti Centre įgytus praktinius įgūdžius, bet ir suteiktų vertingos gyvenimiškos patirties bei plėtotų jų socialines kompetencijas. Linkime didžiulės sėkmės visai mobilumo projekto dalyvių grupei ir jų saugaus grįžimo.

Vilija Bakutytė, projektų vadovė