Fotografijose- vaizdai iš viršaus

2020 02 28

Vasario 27 d. Kėdainių profesinio rengimo centro bendruomenė pasitiko profesionalų fotografą Andrių Repšį, kurio fotografuoti vaizdai iš viršaus nuskaidrino centro II aukšto erdves. Nuostabi paroda, ypatingos nuotraukos- gniaužiančios kvapą, atveriančios magišką pasaulį, leidžiančios pajusti, kaip paukščiai tampa plaštakėmis, naktinės gėlės- karuselėmis.
Paroda neatsitiktinė. Graži draugystė sieja Kėdainių profesinio rengimo centrą ir Lietuvos spaudos fotografų klubą, kurio vienas iš narių yra ir fotografas Andrius Repšys. Per 17 kūrybos metų surengė 39 personalines parodas, dalyvavo daugiau kaip 30-yje grupinių parodų Panevėžyje, Jonavoje, Vilniuje. Andriaus Repšio kūryba įvertinta aukštais apdovanojimais įvairiuose fotografijų konkursuose, parodose. Mėgstamiausia fotografo tema- ekstremalus sportas, jį visada žavėjo vaizdai iš viršaus. „Labai patinka dronu fotografuoti audras ir audros debesis. Tai ganėtinai pavojinga ir bet kada toks skrydis gali būti paskutinis: siaučia didžiulis vėjas, o skraidyklei leistis tenka jau prapliupus stipriam lietui ar net krušai“,- teigia Andrius Repšys.
Originalios ir ypatingos fotografo nuotraukos sulaukė didelio centro bendruomenės susidomėjimo ir gražių atsiliepimų.

Virginija Kiuberienė, centro metodininkė