II vieta respublikiniame profesinio meistriškumo konkurse „Apskaitos žinios verslo sėkmei“

2023 05 11

Gegužės  10 d. į Kėdainių profesinio rengimo centrą rinkosi respublikinio profesinio meistriškumo konkurso „Apskaitos žinios verslo sėkmei“ dalyviai ir jų profesijos mokytojai.  Konkursas, kurį organizavo mūsų Centras, skirtas Lietuvos profesinio mokymo įstaigų, vykdančių Apskaitininko modulinę profesinio mokymo programą, mokiniams. Konkurso tikslas - ugdyti mokinių pasitikėjimą, motyvaciją,  gilinti profesines apskaitos žinias.

Konkurse dalyvavo ir teorinę bei praktinę užduotis atliko mokiniai iš 12 šalies profesinio mokymo įstaigų: Joniškio, Kupiškio, Tauragės, Raseinių, Kauno, Panevėžio, Kėdainių, Šiaulių, Smalininkų, Telšių, Klaipėdos, Radviliškio. Teorinę konkurso dalį mokiniai atliko Moodle platformoje, o praktinę dalį - MS Excel programa.

Konkurso nugalėtoja tapo Tauragės profesinio rengimo centro mokinė Vaiva Jockutė, II  vieta teko Kėdainių profesinio rengimo centro mokinei Gabrielei Simėnaitei, III vieta – Klaipėdos turizmo mokyklos mokiniui Giedriui Virkučiui.  Konkurso metu taip pat vyko Blitz turnyras, kurio nugalėtoju tapo Klaipėdos turizmo mokyklos mokinys Giedrius Virkutis.

Nugalėtojai apdovanoti Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro diplomais, Kėdainių profesinio rengimo centro įsteigtais prizais ir dovanomis, visiems konkurso dalyviams įteiktos Centro padėkos ir dovanos, dalyvių profesijos mokytojams – padėkos už puikų mokinių paruošimą  respublikiniam profesinio meistriškumo konkursui „Apskaitos žinios verslo sėkmei“.

Šventinę nuotaiką konkurso dalyviams sukūrė mūsų Centro dainininkės Rima ir Saulė, šokėjai Austėja ir Eimantas.

Jolanta Vasilienė, profesijos mokytoja