Ir karantino metu projektinė veikla nenutrūko

2021 02 04

Nepaisant pasaulinio karantino projektinė veikla Kėdainių profesinio rengimo centre nenutrūko. Anaiptol – ji dar labiau sustiprėjo. Centro mokytojai aktyviai įsitraukė į naujo Nordplus  Horizontal  programos projekto „Mokytojo padėjėjo karjeros perspektyvos siekiant palengvinti tvarias švietimo reformas” (angl.“Pre-Service Teacher Career Perspectives to Facilitate Sustainable Inclusive Education Reforms“) veiklas- dalyvauja ne tik tarptautiniuose virtualiuose projekto partnerių susitikimuose, bet ir diskutuoja, dalinasi įžvalgomis aktualiomis projekto temomis vietiniuose darbo grupės susirinkimuose. Projekto koordinatorius- Latvijos universitetas. Projekto partneriai - Liepojos universitetas (Latvija), Islandijos universitetas (Islandija),  Tampere universitetas (Suomija), Kėdainių profesinio rengimo centras (Lietuva), Šiaurės universitetas (Norvegija), Rygos gimnazija Nr.3 (Latvija). Pagrindinis projekto tikslas yra skatinti ir remti pagalbą mokytojui siekiant pagerinti švietimo kokybę. Projekto metu bus vykdomi atitinkami  tyrimai apie mokytojo padėjėjo galimybes, svarbą, reikšmę. Taip pat bus ruošiama metodinė medžiaga, rengiami pilotiniai mokymai, atliekama poreikių analizė. Šiuo metu pradėtas tyrimas „Mokytojo padėjėjo galimybės, įtaka ir nauda Kėdainių rajono mokyklose”, kurio išvados bei rekomendacijos padės kurti  ir įgyvendinti tolimesnes projekto veiklas. Projekto trukmė- 3 metai (iki 2023-08-31).

Aurima Bajorūnienė, projekto koordinatorė