Istorinė fotografijų paroda laukia sugrįžtančių mokinių

2020 08 25

Puikių fotografų Virginijaus Usinavičiaus ir Zenono Nekrošiaus istorinė fotografijų paroda „Kelias į Laisvę. Lietuva 1988 – 1991 metais“ jau laukia į Kėdainių profesinio rengimo centrą sugrįžtančių mokytojų ir mokinių. Nuotraukose užfiksuotas Sąjūdžio protesto mitingas Vingio parke, sovietų kariuomenės siautėjimas prie televizijos bokšto prieš beginklius Laisvės gynėjus, „Baltijos kelio“ akimirkos – priskintų lauko gėlių, kardelių jūra, šimtai susikibusių rankų, begalinis laisvės troškimas. Kaip teigia parodos iniciatorius, Lietuvos žurnalistų sąjungos narys, fotografas Algimantas Barzdžius, ir vėliau bus dar eksponuojamos nuotraukos, atspindinčios Lietuvos žmonių kelią į Laisvę, primindamos nuostabias, svarbias ir tragiškas mūsų šalies istorines akimirkas.
Fotografijų paroda centro erdvėse vyks iki spalio mėnesio pradžios (Šėtos g. 105, Kėdainiai).

Virginija Kiuberienė, centro metodininkė